SPORTPAK.pl

Dbamy o zdrowie sportowców

Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem medycznym, specjalizującym się w rozwiązywaniu problemów naszych Pacjentów w obszarze narządu ruchu. Realizujemy zaawansowaną diagnostykę wad postawy, rehabilitację pourazową oraz pooperacyjną, fizjoterapię i fizykoterapię, podologię oraz medycynę sportową. Kompleksowość terapii uzupełniamy specjalistycznymi usługami lekarskimi z zakresu neurologii, chirurgii oraz urologii. Procesy terapeutyczne wspieramy dietetyką kliniczną.

Szczególny nacisk w codziennej pracy kładziemy na profilaktykę zdrowia. Realizujemy programy społeczne kierowane do różnych grup wiekowych w naszym społeczeństwie. Wieloletnie doświadczenia medyczne przenieśliśmy również na obszar rozwoju sportowego, ze szczególną uwagą zwróconą na dzieci i młodzież. Odpowiedzialna profilaktyka zdrowotna w okresie rozwojowym pozwala eliminować wady postawy oraz zapobiegać kontuzjom. Pozwala na nieskrępowany rozwój w sporcie amatorskim jak i profesjonalnym oraz realizowanych aktywnościach ruchowych w szerokim spektrum dyscyplin.

Dlatego zapraszamy Was i Wasze dzieci do udziału w sportowych pakietach profilaktycznych. To zestaw regularnie realizowanych czynności medycznych, prawidłowo dostosowanych do różnych grup wiekowych. Dzięki temu rozwiązaniu, my realizujemy to co potrafimy najlepiej a Wasze pociechy dzięki temu bezpiecznie i zdrowo realizują swoje pasje sportowe.

Zespół medyczny Sportpak zaprasza !!!     

Współpraca

Prowadzisz klub sportowy?

Jeżeli to my jeszcze nie dotarliśmy do Twojego klubu z propozycją współpracy, zapraszamy Ciebie do kontaktu z naszym Koordynatorem programu. Profilaktyka i opieka zdrowotna to ważny aspekt każdej aktywności sportowej, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Naszą ewentualną współpracę w tym zakresie będziemy z przyjemnością wspierać, nie tylko udziałem Twojego klubu w programie Sportpak.pl oraz odpowiedzialnością za zdrowie zawodników, ale również aktywnie uczestnicząc w życiu Twojego klubu na rzecz działań prozdrowotnych skierowanych także do opiekunów/rodziców zawodników klubu. Skontaktuj się z naszym Koordynatorem i uzyskaj więcej informacji.